Članovi Streljačkog kluba Marija Bistrica nastupili su na Prvenstvu Hrvatske u gađanju zračnim oružjem serijske proizvodnje u kategoriji Serijska zračna puška. Ekipno je Marija Bistrica osvojila drugo mjesto s ukupno pogođenih 1090 krugova. Prvo je bilo Streljačko društvo Bjelovar s 1100 krugova, a treće mjesto osvojilo je Streljačko društvo Pobjeda Sirač s 1061 krugom. Pojedinačno od bistričkih strijelaca najbolji je bio Darko Galoić, koji je s 368 krugova osvojio četvrto mjesto, dok su Dino Čukman i Marko Matejaš pogodili po 361 krug te zauzeli 10. i 11. mjesto. Nastupio je i Robert Belko te s 319 krugova osvojio 36. mjesto.