Nastavljaju se ulaganja u sigurniju i kvalitetniju prometnu infrastrukturu na području Grada Zlatara. Nakon provedene javne nabave, u petak je gradonačelnica Jasenka Auguštan potpisala ugovore o izvođenju radova na sanaciji dvaju klizišta na području grada – Ervenik Zlatarski i Višec u Donjoj Batini. Vrijednost ugovora sanacije klizišta Ervenik Zlatarski je 89.767,50 € (s PDV-om); izvođač radova Šeničnjak promet d.o.o. iz Pušće, a rok izvođenja četiri i pol mjeseca. Sanacija klizište Višec u Donjoj Batini trebala bi koštati 177.568,75 € (s PDV-om); izvođač radova je Živina d.o.o., a trebaju završiti za pet i pol mjeseci. Kako je rečeno na potpisivanju ugovora, radovi će početi odmah nakon uvođenja izvođača u posao. Sanacijom ovih klizišta povećat će se sigurnost svih sudionika u prometu, osigurati stabilnost prometnica te unaprijediti kvaliteta života sugrađana. „Nastavljamo odgovorno ulagati u komunalnu infrastrukturu i rješavati probleme koji su godinama opterećivali pojedine dijelove našega Grada”, ističe zlatarska gradonačelnica Jasenka Auguštan.