U Loboru je odigran Malonogometni turnir „Janine 2026”. Prijavilo se 16 ekipa, a naslov je osvojila ekipa Nixo gradnja & Mužek Kaminko, koja je u finalu pobijedila Juraj Centar Krapinu. Utakmica je završila 1:1, pa se o pobjedniku odlučivalo na penale, Nixo gradnja je bila uspješnija i s 4:2 stigla do pobjede. Treće mjesto osvojili su Leško transporti, koji su pobijedili ekipu Caffe bar Down Town & Vinarija Petrač. Najbolji strijelac bio je Denis Švaljek iz ekipe Slavek & prijatelji s devet golova. Najbolji igrač Tihomir Šoštarić i najbolji golman Danijel Končevski iz pobjedničke ekipe. Pehare su dodijelili predsjednik NK Lobor Krunoslav Gočen i Dario Šeremet.