Malonogometna ekipa Beauty centar Minnie osvojila je 4. Hrašćina kup. Turnir je u organizaciji SD Hrašćina okupio ove godine 12 ekipa. U finalu ekipa Beauty centar Minnie s minimalnom, ali zasluženom pobjedom, 1:0 svladala je ekipu Buffet Lonja i tako ponijela naslov pobjednika. Za 3. mjesto igrali su SD Hrašćina i The Best Lifea, u regularnom dijelu bilo je 4:4. U raspucavanju penala više sreće i spretnosti imala je ekipa The Best Life, koja je osvojila treće mjesto. Nakon dodjele pehara i nagrada ekipama, proglašeni su i najbolji pojedinci: igrač turnira Marko Leš, najbolji strijelac Nikola Sokser, a najbolji golman Nikola Hercigonja.