Općina Lobor obavještava mještane da će u pojedinim naseljima na području općine, biti postavljeni kontejneri za staklo. Riječ je o lokacijama nekadašnjih zelenih otoka: u Vinipotoku kod nekadašnje upravne zgrade Ciglane; u Vojnovcu Loborskom kod teniskog igrališta; u Starom Golubovcu i u Petrovoj Gori kod društvenoga doma; u Velikoj Petrovagorskoj kod zaseoka Horvati i u Loboru na parkiralištu kod Micaka. Kontejneri će biti postavljeni idući tjedan, od 8. do 15. rujna, pa mještani ako imaju stakleni otpad, sada imaju priliku zbrinuti ga na pravilan način.